IL13P-CH1-H05-3100-200
IL13P-CH1-H05-3100-200 SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
Виробник: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - IL13P-CH1-H05-3100-200 - Netzkabel, Netzstecker, Schweiz, auf Kaltgerätebuchse (IEC 60320 C13), 2 m, 10 A, 250 VAC
tariffCode: 85444290
rohsCompliant: YES
Steckverbinder auf Steckverbinder: Netzstecker, Schweiz, auf Kaltgerätebuchse (IEC 60320 C13)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kabellänge - Metrisch: 2m
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Mantelfarbe: Schwarz
Nennstrom: 10A
Kabellänge - Imperial: 6.6ft
euEccn: NLR
Produktpalette: IL13P Series
productTraceability: No
Steckverbinder A: IEC 60320 C13
Nennspannung: 250VAC
Steckverbinder B: Netzstecker, Schweiz
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - IL13P-CH1-H05-3100-200 - Netzkabel, Netzstecker, Schweiz, auf Kaltgerätebuchse (IEC 60320 C13), 2 m, 10 A, 250 VAC, tariffCode: 85444290, rohsCompliant: YES, Steckverbinder auf Steckverbinder: Netzstecker, Schweiz, auf Kaltgerätebuchse (IEC 60320 C13), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kabellänge - Metrisch: 2m, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Mantelfarbe: Schwarz, Nennstrom: 10A, Kabellänge - Imperial: 6.6ft, euEccn: NLR, Produktpalette: IL13P Series, productTraceability: No, Steckverbinder A: IEC 60320 C13, Nennspannung: 250VAC, Steckverbinder B: Netzstecker, Schweiz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85447000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 290 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
IL13P-CH1-H05-3100-200 Виробник : Schaffner EMC Inc. Description: IEC C13 + FEMALE PLUG, STRAIGHT,
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 6.56' (2.00m)
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: H05VV-F
1st Connector: SEV 1011, 3 pos
2nd Connector: IEC 320-C13
товару немає в наявності
IL13P-CH1-H05-3100-200 IL13P-CH1-H05-3100-200 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_IL_13_13_P_19-1510399.pdf AC Power Leads IEC C13 + Female plug, straight, lock - SEV1011, straight - H05VV-F, 200 cm, Black, 3x1.00 mm