Продукція > SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY > IL13P-L-C14-H05-3100-200
IL13P-L-C14-H05-3100-200
IL13P-L-C14-H05-3100-200 SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
2842542.pdf
Виробник: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - IL13P-L-C14-H05-3100-200 - Netzkabel, Kaltgerätebuchse (IEC 320 C13) auf Kaltgerätestecker (IEC 320 C14), 2 m, 10 A, 250 VAC
tariffCode: 85444290
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 10A
Kabellänge - Imperial: 6.6ft
Mantelfarbe: Schwarz
Nennspannung: 250VAC
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kabellänge - Metrisch: 2m
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - IL13P-L-C14-H05-3100-200 - Netzkabel, Kaltgerätebuchse (IEC 320 C13) auf Kaltgerätestecker (IEC 320 C14), 2 m, 10 A, 250 VAC, tariffCode: 85444290, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 10A, Kabellänge - Imperial: 6.6ft, Mantelfarbe: Schwarz, Nennspannung: 250VAC, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kabellänge - Metrisch: 2m, usEccn: EAR99, Steckverbinder auf Steckverbinder: Kaltgerätebuchse (IEC 320 C13) auf Kaltgerätestecker (IEC 320 C14), Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 6.56' (2.00m)
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: H05VV-F
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C13, Left Angle
Approval Agency Marking: CB, KC, KEMA, SAA
на замовлення 30 шт:
Кількість Ціна
IL13P-L-C14-H05-3100-200 IL13P-L-C14-H05-3100-200 Виробник : Schaffner Angled_IEC_Lock_C13_Locking_Connector-3073426.pdf AC Power Leads C13+ left-angled, C14 plug, H05VV-F, 3x1.00 mm sq., 2 m, black