Продукція > VISHAY > ILAS1206ER102V
ILAS1206ER102V
ILAS1206ER102V VISHAY
ilas1206.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - ILAS1206ER102V - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 1 kohm, 150 mA, ILAS-1206 Series, 0.75 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.75ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: ILAS-1206 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 3059 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILAS1206ER102V - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 1 kohm, 150 mA, ILAS-1206 Series, 0.75 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.75ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 150mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: ILAS-1206 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILAS1206ER102V ILAS1206ER102V Виробник : VISHAY VISH-S-A0003392449-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - ILAS1206ER102V - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 1 kohm, 150 mA, ILAS-1206 Series, 0.75 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.75ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
ILAS1206ER102V ILAS1206ER102V Виробник : Vishay / Dale ilas1206.pdf Ferrite Beads 1Kohms 25% SIGNAL
Мінімальне замовлення: 12
ILAS1206ER102V ILAS1206ER102V Виробник : Vishay Dale ilas1206.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 750mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 3 шт:
ILAS1206ER102V Виробник : Vishay Dale ilas1206.pdf FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 150mA
Number of Lines: 4