Продукція > VISHAY > ILAS1206ER121V
ILAS1206ER121V
ILAS1206ER121V VISHAY
ilas1206.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - ILAS1206ER121V - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 120 ohm, 350 mA, ILAS-1206 Series, 0.3 ohm, ± 25%
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 350mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 2930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILAS1206ER121V - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 120 ohm, 350 mA, ILAS-1206 Series, 0.3 ohm, ± 25%, tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 350mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: ILAS-1206 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILAS1206ER121V ILAS1206ER121V Виробник : Vishay / Dale ilas1206.pdf Ferrite Beads 120ohms 25%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
ILAS1206ER121V ILAS1206ER121V Виробник : Vishay Dale ilas1206.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 350mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 12
ILAS1206ER121V ILAS1206ER121V Виробник : VISHAY ilas1206.pdf Description: VISHAY - ILAS1206ER121V - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 120 ohm, 350 mA, ILAS-1206 Series, 0.3 ohm, ± 25%
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 350mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: ILAS-1206 Series
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 31
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 350mA
Number of Lines: 4