ILB1206ER102V
ILB1206ER102V Vishay Dale
ilb1206.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILB1206ER102V - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 1 kohm, 200 mA, ILAS-1206 Series, 0.4 ohm, ± 25%, tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 1.1mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.4ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: ILAS-1206 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILB1206ER102V ILB1206ER102V Виробник : VISHAY VISH-S-A0001785336-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - ILB1206ER102V - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 1 kohm, 200 mA, ILAS-1206 Series, 0.4 ohm, ± 25%
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.4ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
ILB1206ER102V ILB1206ER102V Виробник : Vishay Dale ilb1206.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 200mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 29
ILB1206ER102V ILB1206ER102V Виробник : Vishay / Dale ilb1206.pdf Ferrite Beads 1Kohms 25%
Мінімальне замовлення: 28
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.4ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: ILAS-1206 Series
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Produktbreite: 1.6mm