ILB1206ER121V
ILB1206ER121V Vishay Dale
ilb1206.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - ILB1206ER121V - FERRITE BEAD, 0.2OHM, 400mA, 1206, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 1.1mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 200mohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [3216 Metric], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: ILB-1206 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILB1206ER121V ILB1206ER121V Виробник : Vishay / Dale ilb1206.pdf Ferrite Beads 120ohms 25%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
ILB1206ER121V ILB1206ER121V Виробник : Vishay Dale ilb1206.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 400mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 27
ILB1206ER121V ILB1206ER121V Виробник : VISHAY 2237817.pdf Description: VISHAY - ILB1206ER121V - FERRITE BEAD, 0.2OHM, 400mA, 1206
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 200mohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [3216 Metric]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: ILB-1206 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm