ILB1206ER190V
ILB1206ER190V Vishay Dale
ilb1206.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 19 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 19 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 19 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 19 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILB1206ER190V ILB1206ER190V Виробник : Vishay / Dale ilb1206.pdf Ferrite Beads 19ohms 25%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
ILB1206ER190V ILB1206ER190V Виробник : Vishay Dale ilb1206.pdf Description: FERRITE BEAD 19 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1