ILB1206ER310V
ILB1206ER310V Vishay Dale
ilb1206.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 31 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - ILB1206ER310V - FERRITE BEAD, 0.05OHM, 500mA, 1206, tariffCode: 85411000, Produkthöhe: 1.1mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [3216 Metric], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 31ohm, Produktpalette: ILB-1206 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILB1206ER310V ILB1206ER310V Виробник : Vishay / Dale ilb1206.pdf Ferrite Beads 31ohms 25%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
ILB1206ER310V ILB1206ER310V Виробник : Vishay Dale ilb1206.pdf Description: FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 29
ILB1206ER310V ILB1206ER310V Виробник : VISHAY 2237817.pdf Description: VISHAY - ILB1206ER310V - FERRITE BEAD, 0.05OHM, 500mA, 1206
tariffCode: 85411000
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [3216 Metric]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 31ohm
Produktpalette: ILB-1206 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C