ILB1206ER700V
ILB1206ER700V Vishay / Dale
ilb1206.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Ferrite Beads 70ohms 25%
на замовлення 6359 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 70 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 70 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILB1206ER700V ILB1206ER700V Виробник : Vishay Dale ilb1206.pdf Description: FERRITE BEAD 70 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 70 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
ILB1206ER700V Виробник : VISHAY ilb1206.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; Ioper: 600mA; 1206; ±25%; 70Ω; Ioper.max: 600mA
Mounting: SMD
Tolerance: ±25%
Operating temperature: -55...125°C
Operating current: 0.6A
Max. operating current: 0.6A
Impedance: 70Ω
Test frequency: 100MHz
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Type of ferrite: bead
ILB1206ER700V Виробник : VISHAY ilb1206.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 600mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1