ILBB0402ER200V
ILBB0402ER200V Vishay / Dale
ilbb0402.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Ferrite Beads 20ohms 25%
на замовлення 6250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 20 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 130mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 20 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0402ER200V ILBB0402ER200V Виробник : Vishay Dale ilbb0402.pdf Description: FERRITE BEAD 20 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 130mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 20 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1