ILBB0402ER301V
ILBB0402ER301V Vishay / Dale
ilbb0402.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Ferrite Beads 300ohms 25%
на замовлення 34763 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
0402, EMI Filters, 300 Ohms, 200mA Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт.
Інші пропозиції ILBB0402ER301V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0402ER301V Виробник : Vishay Dale ilbb0402.pdf 0402, EMI Filters, 300 Ohms, 200mA Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
ILBB0402ER301V ILBB0402ER301V Виробник : Vishay Dale ilbb0402.pdf Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN