Продукція > VISHAY DALE > ILBB0603ER100V
ILBB0603ER100V
ILBB0603ER100V Vishay Dale
ilbb0603.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILBB0603ER100V - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 10 ohm, 500 mA, ILB, 0.05 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.8, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.05, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, DC-Nennstrom: 500, Produktlänge: 1.6, euEccn: NLR, Impedanz: 10, Produktpalette: ILB, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125, Produktbreite: 0.8, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0603ER100V ILBB0603ER100V Виробник : VISHAY 2237815.pdf Description: VISHAY - ILBB0603ER100V - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 10 ohm, 500 mA, ILB, 0.05 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.8
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Produktlänge: 1.6
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125
Produktbreite: 0.8
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 849 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.8
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
DC-Nennstrom: 500
Produktlänge: 1.6
euEccn: NLR
Impedanz: 10
Produktpalette: ILB
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125
Produktbreite: 0.8
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 849 шт:
Мінімальне замовлення: 191
ILBB0603ER100V ILBB0603ER100V Виробник : Vishay / Dale ilbb0603.pdf Ferrite Beads 10ohms 25%
Мінімальне замовлення: 47
ILBB0603ER100V ILBB0603ER100V Виробник : Vishay Dale ilbb0603.pdf Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 500mA
Number of Lines: 1