Продукція > VISHAY DALE > ILBB0603ER121V
ILBB0603ER121V
ILBB0603ER121V Vishay Dale
ilbb0603.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - ILBB0603ER121V - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 120 ohm, 150 mA, ILBB-0603 Series, 0.2 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.2ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 150mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: ILBB-0603 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0603ER121V ILBB0603ER121V Виробник : VISHAY ilbb0603.pdf Description: VISHAY - ILBB0603ER121V - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 120 ohm, 150 mA, ILBB-0603 Series, 0.2 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.2ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: ILBB-0603 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.2ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 199
ILBB0603ER121V ILBB0603ER121V Виробник : Vishay / Dale ilbb0603.pdf Ferrite Beads 120ohms 25%
Мінімальне замовлення: 47
ILBB0603ER121V ILBB0603ER121V Виробник : Vishay Dale ilbb0603.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 150mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1