Продукція > VISHAY DALE > ILBB0603ER202V
ILBB0603ER202V
ILBB0603ER202V Vishay Dale
ilbb0603.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 2 KOHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 50mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 2 KOHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 50mA, DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0603ER202V ILBB0603ER202V Виробник : Vishay / Dale ilbb0603.pdf Ferrite Beads 2Kohms 25%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
ILBB0603ER202V ILBB0603ER202V Виробник : Vishay Dale ilbb0603.pdf Description: FERRITE BEAD 2 KOHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 50mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1