Продукція > VISHAY > ILBB0603ER600V
ILBB0603ER600V
ILBB0603ER600V VISHAY
3098617.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - ILBB0603ER600V - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 60 ohm, 400 mA, ILBB-0603, 0.1 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.1ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 60ohm
Produktpalette: ILBB-0603
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 8158 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILBB0603ER600V - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 60 ohm, 400 mA, ILBB-0603, 0.1 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.1ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 60ohm, Produktpalette: ILBB-0603, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0603ER600V ILBB0603ER600V Виробник : VISHAY 3098617.pdf Description: VISHAY - ILBB0603ER600V - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 60 ohm, 400 mA, ILBB-0603, 0.1 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.1ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 60ohm
Produktpalette: ILBB-0603
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 301
ILBB0603ER600V ILBB0603ER600V Виробник : Vishay Dale ilbb0603.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 45
ILBB0603ER600V ILBB0603ER600V Виробник : Vishay / Dale ilbb0603-1762545.pdf Ferrite Beads 60ohms 25%
Мінімальне замовлення: 43
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1