Продукція > VISHAY > ILBB0603ER601V
ILBB0603ER601V
ILBB0603ER601V VISHAY
3098617.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - ILBB0603ER601V - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 100 mA, ILBB-0603 Series, 0.45 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.45ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: ILBB-0603 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 1136 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILBB0603ER601V - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 100 mA, ILBB-0603 Series, 0.45 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.45ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 100mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: ILBB-0603 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0603ER601V ILBB0603ER601V Виробник : VISHAY 3098617.pdf Description: VISHAY - ILBB0603ER601V - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 100 mA, ILBB-0603 Series, 0.45 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.45ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 218
ILBB0603ER601V ILBB0603ER601V Виробник : Vishay / Dale ilbb0603.pdf Ferrite Beads 600ohms 25%
Мінімальне замовлення: 47
ILBB0603ER601V ILBB0603ER601V Виробник : Vishay Dale ilbb0603.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 45
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 100mA
Number of Lines: 1