ILBB0603ER751V
ILBB0603ER751V Vishay / Dale
ilbb0603.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Ferrite Beads 750ohms 25%
на замовлення 7705 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0603ER751V ILBB0603ER751V Виробник : Vishay Dale ilbb0603.pdf Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1