ILBB0805ER102V
ilbb0805.pdf
Код товару: 139227
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Ціна
ILBB0805ER102V ILBB0805ER102V Виробник : Vishay Dale ilbb0805.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 60000 шт:
Кількість Ціна
ILBB0805ER102V ILBB0805ER102V Виробник : VISHAY ilbb0805.pdf Description: VISHAY - ILBB0805ER102V - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 1 kohm, 100 mA, ILBB-0805 Series, 0.35 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: ILBB-0805 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 152
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 50
ILBB0805ER102V ILBB0805ER102V Виробник : Vishay / Dale ilbb0805.pdf Ferrite Beads 1Kohms 25%