Продукція > VISHAY > ILBB0805ER121V
ILBB0805ER121V
ILBB0805ER121V VISHAY
2237816.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - ILBB0805ER121V - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 120 ohm, 300 mA, ILBB-0805 Series, 0.15 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: ILBB-0805 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 2609 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILBB0805ER121V - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 120 ohm, 300 mA, ILBB-0805 Series, 0.15 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.15ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 300mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: ILBB-0805 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0805ER121V ILBB0805ER121V Виробник : VISHAY ilbb0805.pdf Description: VISHAY - ILBB0805ER121V - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 120 ohm, 300 mA, ILBB-0805 Series, 0.15 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 166
ILBB0805ER121V ILBB0805ER121V Виробник : Vishay Dale ilbb0805.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 620 шт:
Мінімальне замовлення: 50
ILBB0805ER121V ILBB0805ER121V Виробник : Vishay / Dale ilbb0805.pdf Ferrite Beads 120ohms 25%
на замовлення 223 шт:
Мінімальне замовлення: 47
ILBB0805ER121V Виробник : Vishay Dale ilbb0805.pdf 0805 Ferrite Bead 120 Ohm Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1