Продукція > VISHAY DALE > ILBB0805ER170V
ILBB0805ER170V
ILBB0805ER170V Vishay Dale
ilbb0805.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 17 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 17 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 17 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 17 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0805ER170V ILBB0805ER170V Виробник : Vishay / Dale ilbb0805.pdf Ferrite Beads 17ohms 25%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
ILBB0805ER170V ILBB0805ER170V Виробник : Vishay Dale ilbb0805.pdf Description: FERRITE BEAD 17 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 600mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1