Продукція > VISHAY DALE > ILBB0805ER202V
ILBB0805ER202V
ILBB0805ER202V Vishay Dale
ilbb0805.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 80mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 56000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - ILBB0805ER202V - FERRITE BEAD, 0.5OHM, 80mA, 0805, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.5ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [2012 Metric], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 80mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 2kohm, Produktpalette: ILBB-0805 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0805ER202V ILBB0805ER202V Виробник : Vishay Dale ilbb0805.pdf Description: FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 80mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
ILBB0805ER202V ILBB0805ER202V Виробник : Vishay / Dale ilbb0805.pdf Ferrite Beads 2Kohms 25%
Мінімальне замовлення: 36
ILBB0805ER202V ILBB0805ER202V Виробник : VISHAY 2237816.pdf Description: VISHAY - ILBB0805ER202V - FERRITE BEAD, 0.5OHM, 80mA, 0805
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [2012 Metric]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 80mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 2kohm
Produktpalette: ILBB-0805 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm