Продукція > VISHAY DALE > ILBB1210ER600V
ILBB1210ER600V
ILBB1210ER600V Vishay Dale
ilbb1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB1210ER600V ILBB1210ER600V Виробник : Vishay / Dale ilbb1210.pdf Ferrite Beads 60ohms 25%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
ILBB1210ER600V ILBB1210ER600V Виробник : Vishay Dale ilbb1210.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Current Rating (Max): 400mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1