ILC0603ER8N2J
ILC0603ER8N2J Vishay / Dale
ilc0603-223182.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 8.2nH 5%
на замовлення 2690 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXD IND 8.2NH 300MA 240MOHM SMD.
Інші пропозиції ILC0603ER8N2J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0603ER8N2J Виробник : Vishay ilc0603.pdf SMD
ILC0603ER8N2J ILC0603ER8N2J Виробник : Vishay Dale ilc0603.pdf Description: FIXD IND 8.2NH 300MA 240MOHM SMD