Продукція > VISHAY > ILC0603ERR18J
ILC0603ERR18J Vishay
ilc0603.pdf
Виробник: Vishay
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 180NH 300MA 1.3OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції ILC0603ERR18J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0603ERR18J ILC0603ERR18J Виробник : Vishay Dale ilc0603.pdf Description: FIXED IND 180NH 300MA 1.3OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
товару немає в наявності
ILC0603ERR18J ILC0603ERR18J Виробник : Vishay / Dale ilc0603.pdf RF Inductors - SMD 0.18 uH 5%