Продукція > ABRACON CORPORATION > ILCX18-FF5F18-40.0000
ILCX18-FF5F18-40.0000
ILCX18-FF5F18-40.0000 Abracon Corporation
ilcx18-series.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Crystal 40MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin CSMD
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILCX18-FF5F18-40.0000 ILCX18-FF5F18-40.0000 Виробник : Abracon Corporation ilcx18-series.pdf Crystal 40MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin CSMD