Продукція > VISHAY DALE > ILHB0805ER121V
ILHB0805ER121V
ILHB0805ER121V Vishay Dale
ilhb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILHB0805ER121V - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 120 ohm, 5 A, ILHB Series, 0.03 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.03ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 5A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: ILHB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILHB0805ER121V ILHB0805ER121V Виробник : VISHAY 3098619.pdf Description: VISHAY - ILHB0805ER121V - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 120 ohm, 5 A, ILHB Series, 0.03 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 5A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: ILHB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 5A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: ILHB Series
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 140
ILHB0805ER121V ILHB0805ER121V Виробник : Vishay / Dale ilhb.pdf Ferrite Beads 120ohms 25%
на замовлення 1 шт:
Мінімальне замовлення: 47
ILHB0805ER121V ILHB0805ER121V Виробник : Vishay Dale ilhb.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 5A
Part Status: Active
Number of Lines: 1