Продукція > VISHAY DALE > ILHB0805ER601V
ILHB0805ER601V
ILHB0805ER601V Vishay Dale
ilhb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 176000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILHB0805ER601V - FERRITE BEAD, 0.1OHM, 2A, 0805, FULL REEL, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 100mohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [2012 Metric], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 2A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: ILHB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILHB0805ER601V ILHB0805ER601V Виробник : VISHAY 3098619.pdf Description: VISHAY - ILHB0805ER601V - FERRITE BEAD, 0.1OHM, 2A, 0805, FULL REEL
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 100mohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [2012 Metric]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: ILHB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
directShipCharge: 25
Кількість Ціна
ILHB0805ER601V ILHB0805ER601V Виробник : Vishay Dale ilhb.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
ILHB0805ER601V ILHB0805ER601V Виробник : Vishay / Dale ilhb.pdf Ferrite Beads 600ohms 25%
Мінімальне замовлення: 43
ILHB0805ER601V Виробник : Vishay Dale ilhb.pdf FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт