Продукція > VISHAY DALE > ILHB0805ER900V
ILHB0805ER900V
ILHB0805ER900V Vishay Dale
ilhb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 90 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 25mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILHB0805ER900V - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 90 ohm, 5 A, ILHB Series, 0.025 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.025ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 5A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 90ohm, Produktpalette: ILHB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILHB0805ER900V ILHB0805ER900V Виробник : VISHAY VISH-S-A0025250084-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - ILHB0805ER900V - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 90 ohm, 5 A, ILHB Series, 0.025 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.025ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 5A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 90ohm
Produktpalette: ILHB Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.025ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 5A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 90ohm
Produktpalette: ILHB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 157
ILHB0805ER900V ILHB0805ER900V Виробник : Vishay Dale ilhb.pdf Description: FERRITE BEAD 90 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 5A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 50
ILHB0805ER900V ILHB0805ER900V Виробник : Vishay / Dale ilhb.pdf Ferrite Beads 90ohms 25%