Продукція > VISHAY DALE > ILHB1206ER121V
ILHB1206ER121V
ILHB1206ER121V Vishay Dale
ilhb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 113620 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILHB1206ER121V - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 120 ohm, 6 A, ILHB Series, 0.02 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.1mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.02ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 6A, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: ILHB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILHB1206ER121V ILHB1206ER121V Виробник : VISHAY 3098619.pdf Description: VISHAY - ILHB1206ER121V - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 120 ohm, 6 A, ILHB Series, 0.02 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.02ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: ILHB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
ILHB1206ER121V ILHB1206ER121V Виробник : VISHAY ilhb.pdf Description: VISHAY - ILHB1206ER121V - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 120 ohm, 6 A, ILHB Series, 0.02 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.02ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: ILHB Series
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 83
ILHB1206ER121V ILHB1206ER121V Виробник : Vishay / Dale ilhb.pdf Ferrite Beads 120ohms 25%
Мінімальне замовлення: 23
ILHB1206ER121V ILHB1206ER121V Виробник : Vishay Dale ilhb.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 6A
Part Status: Active
Number of Lines: 1