Продукція > VISHAY DALE > ILHB1206ER750V
ILHB1206ER750V
ILHB1206ER750V Vishay Dale
ilhb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 75 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 75 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - ILHB1206ER750V - FERRITE BEAD, 75OHM, 3A, 1206, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.1mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 30mohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [3216 Metric], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 3A, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 75ohm, Produktpalette: ILHB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILHB1206ER750V ILHB1206ER750V Виробник : Vishay Dale ilhb.pdf Description: FERRITE BEAD 75 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 3A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
ILHB1206ER750V ILHB1206ER750V Виробник : Vishay / Dale ilhb.pdf Ferrite Beads 75ohms 25%
Мінімальне замовлення: 23
ILHB1206ER750V ILHB1206ER750V Виробник : VISHAY 2605858.pdf Description: VISHAY - ILHB1206ER750V - FERRITE BEAD, 75OHM, 3A, 1206
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 30mohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [3216 Metric]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 3A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 75ohm
Produktpalette: ILHB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm