Продукція > VISHAY DALE > ILHB1806ER600V
ILHB1806ER600V
ILHB1806ER600V Vishay Dale
ilhb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1806 (4516 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.071" (1.80mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - ILHB1806ER600V - Ferritperle, 1806 [Metrisch 4516], 60 ohm, 6 A, ILHB Series, 0.02 ohm, ± 25%, tariffCode: 85049017, Produkthöhe: 1.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.02ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1806 [Metrisch 4516], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 6A, Produktlänge: 4.5mm, euEccn: NLR, Impedanz: 60ohm, Produktpalette: ILHB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILHB1806ER600V ILHB1806ER600V Виробник : VISHAY VISH-S-A0025250084-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - ILHB1806ER600V - Ferritperle, 1806 [Metrisch 4516], 60 ohm, 6 A, ILHB Series, 0.02 ohm, ± 25%
tariffCode: 85049017
Produkthöhe: 1.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.02ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1806 [Metrisch 4516]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 4.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: 60ohm
Produktpalette: ILHB Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
ILHB1806ER600V ILHB1806ER600V Виробник : Vishay / Dale ilhb.pdf Ferrite Beads 60ohms 25%
Мінімальне замовлення: 15
ILHB1806ER600V ILHB1806ER600V Виробник : Vishay Dale ilhb.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.071" (1.80mm)
Current Rating (Max): 6A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 14
tariffCode: 85049017
Produkthöhe: 1.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.02ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 4.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: 60ohm
Produktpalette: ILHB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm