Продукція > VISHAY DALE > ILHB1812ER601V
ILHB1812ER601V
ILHB1812ER601V Vishay Dale
ilhb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1812 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.069" (1.75mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - ILHB1812ER601V - FERRITE BEAD, 600 OHM, 3A, 1812, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.04ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1812 [4532 Metric], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 3A, Produktlänge: 4.5mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: ILHB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 3.2mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILHB1812ER601V ILHB1812ER601V Виробник : Vishay / Dale ilhb.pdf Ferrite Beads 600ohms 25%
на замовлення 343 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
ILHB1812ER601V ILHB1812ER601V Виробник : Vishay Dale ilhb.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1812 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.069" (1.75mm)
Current Rating (Max): 3A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 6
ILHB1812ER601V ILHB1812ER601V Виробник : VISHAY 2605858.pdf Description: VISHAY - ILHB1812ER601V - FERRITE BEAD, 600 OHM, 3A, 1812
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.04ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1812 [4532 Metric]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 3A
Produktlänge: 4.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: ILHB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 3.2mm