Продукція > VISHAY DALE > ILSB0603ER100K
ILSB0603ER100K
ILSB0603ER100K Vishay Dale
ilsb0603.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 15MA 2.55 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.55Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant: 17MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 15 mA
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILSB0603ER100K - Multilayer-Induktivität, 10 µH, 2.55 ohm, 17 MHz, 15 mA, 0603 [Metrisch 1608], ILSB Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 10%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 2.55ohm, Eigenresonanzfrequenz: 17MHz, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 15mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: ILSB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0603ER100K ILSB0603ER100K Виробник : VISHAY ilsb0603.pdf Description: VISHAY - ILSB0603ER100K - Multilayer-Induktivität, 10 µH, 2.55 ohm, 17 MHz, 15 mA, 0603 [Metrisch 1608], ILSB Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 10%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
DC-Widerstand, max.: 2.55ohm
Eigenresonanzfrequenz: 17MHz
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 15mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ILSB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 107
ILSB0603ER100K ILSB0603ER100K Виробник : Vishay Dale ilsb0603.pdf Description: FIXED IND 10UH 15MA 2.55 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 30 @ 2MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 15 mA
Мінімальне замовлення: 37
ILSB0603ER100K ILSB0603ER100K Виробник : Vishay / Dale ilsb0603.pdf RF Inductors - SMD 10uH 10%