Продукція > VISHAY DALE > ILSB0603ER1R2K
ILSB0603ER1R2K
ILSB0603ER1R2K Vishay Dale
ilsb0603.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.2UH 25MA 800MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 74MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 25 mA
на замовлення 7340 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 25MA 800MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 74MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 25 mA.
Інші пропозиції ILSB0603ER1R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0603ER1R2K ILSB0603ER1R2K Виробник : Vishay / Dale VISH_S_A0001148636_1-2567110.pdf Fixed Inductors 1.2uH 10%
ILSB0603ER1R2K ILSB0603ER1R2K Виробник : Vishay Dale ilsb0603.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 25MA 800MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 25 mA