Продукція > VISHAY DALE > ILSB0603ER4R7K
ILSB0603ER4R7K
ILSB0603ER4R7K Vishay Dale
ilsb0603.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 15MA 2.1 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.1Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 38MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 15 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 15MA 2.1 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.1Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 38MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 15 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0603ER4R7K ILSB0603ER4R7K Виробник : Vishay / Dale ilsb0603.pdf RF Inductors - SMD 4.7uH 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
ILSB0603ER4R7K ILSB0603ER4R7K Виробник : Vishay Dale ilsb0603.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 15MA 2.1 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 15 mA