ILSB0805ER1R8K
ILSB0805ER1R8K Vishay / Dale
ilsb0805.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 1.8uH 10%
на замовлення 4139 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 50MA 600 MOHM.
Інші пропозиції ILSB0805ER1R8K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0805ER1R8K ILSB0805ER1R8K Виробник : Vishay Dale ilsb0805.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 50MA 600 MOHM