ILSB0805ER220K
ILSB0805ER220K Vishay / Dale
ilsb0805.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 22uH 10%
на замовлення 3715 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD.
Інші пропозиції ILSB0805ER220K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0805ER220K ILSB0805ER220K Виробник : Vishay Dale ilsb0805.pdf Description: FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD