Продукція > VISHAY DALE > ILSB0805ER3R3K
ILSB0805ER3R3K
ILSB0805ER3R3K Vishay Dale
ilsb0805.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 30MA 800MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 48MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 30 mA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 30MA 800MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 48MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 30 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0805ER3R3K ILSB0805ER3R3K Виробник : Vishay Dale ilsb0805.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 30MA 800MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 30 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
ILSB0805ER3R3K ILSB0805ER3R3K Виробник : Vishay / Dale ilsb0805.pdf RF Inductors - SMD 3.3uH 10%