ILSB0805ER4R7K
ILSB0805ER4R7K Vishay / Dale
ilsb0805.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 4.7uH 10%
на замовлення 6533 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 30MA 1 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0805ER4R7K ILSB0805ER4R7K Виробник : Vishay Dale ilsb0805.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 30MA 1 OHM SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20