Продукція > VISHAY DALE > ILSB1206ER1R5K
ILSB1206ER1R5K
ILSB1206ER1R5K Vishay Dale
ilsb1206.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5UH 50MA 500 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 69MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
на замовлення 2581 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 50MA 500 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 69MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB1206ER1R5K ILSB1206ER1R5K Виробник : Vishay / Dale ilsb1206.pdf RF Inductors - SMD 1.5uH 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
ILSB1206ER1R5K ILSB1206ER1R5K Виробник : Vishay Dale ilsb1206.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 50MA 500 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1206
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 50 mA