Продукція > VISHAY DALE > ILSB1206ER330K
ILSB1206ER330K
ILSB1206ER330K Vishay Dale
ilsb1206.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 5MA 1.05 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 1MHz
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 5 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 5MA 1.05 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 1MHz, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 5 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB1206ER330K ILSB1206ER330K Виробник : Vishay / Dale ilsb1206.pdf RF Inductors - SMD 33uH 10%
на замовлення 86 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
ILSB1206ER330K ILSB1206ER330K Виробник : Vishay Dale ilsb1206.pdf Description: FIXED IND 33UH 5MA 1.05 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 1MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 5 mA