Продукція > VISHAY DALE > ILSB1206ER6R8K
ILSB1206ER6R8K
ILSB1206ER6R8K Vishay Dale
ilsb1206.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8UH 25MA 800 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 4MHz
Frequency - Self Resonant: 34MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 4 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 25 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 25MA 800 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 4MHz, Frequency - Self Resonant: 34MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 4 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 25 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB1206ER6R8K ILSB1206ER6R8K Виробник : Vishay Dale ilsb1206.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 25MA 800 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 45 @ 4MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1206
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 25 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
ILSB1206ER6R8K ILSB1206ER6R8K Виробник : Vishay / Dale ilsb1206.pdf RF Inductors - SMD 6.8uH 10%