IM01BH2R2K
IM01BH2R2K Vishay / Dale
im-223232.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 2.2uH 10%
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 257MA 720MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 720mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 130MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 257 mA.
Інші пропозиції IM01BH2R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM01BH2R2K Виробник : Vishay Dale IM_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 257MA 720MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 720mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 130MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 257 mA