IM02BH270K
IM02BH270K Vishay / Dale
im-223232.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 27uH 10%
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 135MA 3.5 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.5Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 135 mA.
Інші пропозиції IM02BH270K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM02BH270K Виробник : Vishay Dale IM_Series.pdf Description: FIXED IND 27UH 135MA 3.5 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.5Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 135 mA