IM02BH330K
IM02BH330K Vishay / Dale
im-223232.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors SL/OR/OR/BK/SL 33uH
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 24MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 130 mA.
Інші пропозиції IM02BH330K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM02BH330K Виробник : Vishay Dale IM_Series.pdf Description: FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 24MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 130 mA