IM02EB2R2K
IM02EB2R2K Vishay / Dale
im-223232.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 2.2uH 10%
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 395MA 400MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 115MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 395 mA.
Інші пропозиції IM02EB2R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM02EB2R2K IM02EB2R2K Виробник : Vishay Dale IM_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 395MA 400MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 115MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 395 mA