IM02EB4R7K
IM02EB4R7K Vishay / Dale
im-223232.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 4.7uH 10%
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.2 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 75MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 230 mA.
Інші пропозиції IM02EB4R7K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM02EB4R7K IM02EB4R7K Виробник : Vishay Dale IM_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.2 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 75MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 230 mA