IM02ER220K Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 140MA 3.3 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.3Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 140 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 140MA 3.3 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.3Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 140 mA.
Інші пропозиції IM02ER220K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM02ER220K IM02ER220K Виробник : Vishay / Dale IM_Series.pdf RF inductors - Leaded 22uH 10%