IM04EB100K
IM04EB100K Vishay / Dale
im-223232.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 10uH 10%
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 290MA 900 MOHM TH.
Інші пропозиції IM04EB100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM04EB100K IM04EB100K Виробник : Vishay Dale IM_Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 290MA 900 MOHM TH