IM04EB1R2K
IM04EB1R2K Vishay / Dale
im-223232.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 1.2uH 10%
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 650MA 420MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 420mOhm Max, Q @ Freq: 33 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 180MHz, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Інші пропозиції IM04EB1R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM04EB1R2K IM04EB1R2K Виробник : Vishay Dale IM_Series.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 650MA 420MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 420mOhm Max
Q @ Freq: 33 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 180MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 650 mA